Xiaomi straps MiBand

New product

Originální poutka na ruku pro Xiaomi MiBand. Náramky jsou vyvedeny v několika různých krásných barvách.

More details

In stock

By buying this product you can collect up to 1 loyalty point. Your cart will total 1 point that can be converted into a voucher of 0,02 €.


2,75 € tax incl.

Add to wishlist

More info

V zajetí barev

Jak jistě víte, MiBand je v originálním balení dodáván pouze s černým náramkem. Ten je sice elegantní, avšak nudný. Pro milovníky barev má Xiaomi řešení, a tím jsou různé náhradní barevné náramky.

Miband

Přes různá barevná provedení si náramky zachovaly původní kvalitu i zpracování. Tyto náramky, které nabízíme jsou originály, které poznáte podle nápisu "Designed by Xiaomi" na jeho spodní straně. Nezáleží, kterou verzi MiBand máte, protože náramky jsou námi vyzkoušeny jak na první verzi, tak na verzi 1S a skvěle pasují na oba.

MiBand

V BALENÍ:

  • Poutko na ruku

Zobrazit větší Předchozí Xiaomi MiBand poutko na ruku Xiaomi MiBand poutko na ruku Xiaomi MiBand poutko na ruku Xiaomi MiBand poutko na ruku Xiaomi MiBand poutko na ruku Xiaomi MiBand poutko na ruku Xiaomi MiBand poutko na ruku Xiaomi MiBand poutko na ruku Xiaomi MiBand poutko na ruku Xiaomi MiBand poutko na ruku Další Xiaomi MiBand poutko na rukuZobrazit větší Předchozí Xiaomi MiBand poutko na ruku Xiaomi MiBand poutko na ruku Xiaomi MiBand poutko na ruku Xiaomi MiBand poutko na ruku Xiaomi MiBand poutko na ruku Xiaomi MiBand poutko na ruku Xiaomi MiBand poutko na ruku Xiaomi MiBand poutko na ruku Xiaomi MiBand poutko na ruku Xiaomi MiBand poutko na ruku Další Xiaomi MiBand poutko na ruku

Reviews

Write a review

Xiaomi straps MiBand

Xiaomi straps MiBand

Originální poutka na ruku pro Xiaomi MiBand. Náramky jsou vyvedeny v několika různých krásných barvách.

Accessories

    Download